Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Akreditované kurzy pro externí kouče

Externí individuální a týmový koučink získává v dnešní době stále větší přízeň organizací. Ty využívají externí kouče většinou pro zástupce TOP managementu a vyššího managementu. Naopak pro zástupce středního managementu využívají interní kouče.

Koučink je v posledních letech dynamicky se rozvíjející obor, jehož hodnotu objevuje stále více a více korporací po celém světě. Především z pohledu mezinárodních organizací je koučink velice přínosný a našel si už své pevné místo. Je využíván jako jeden z hlavních nástrojů zvyšování efektivity.

Čistý koučink je metoda osobnostního i profesního rozvoje. Kouč vystupuje jako průvodce na cestě klienta za jeho cílem. Jedná se čistě o cíle klienta, nikdy ne cíle kouče. Kouč neradí, nehodnotí, nekritizuje ani nechválí, nevyjadřuje vlastní názor. Nemá vliv na okolí klienta. Pomáhá klientovi nalézat potřebné zdroje a nejlepší cesty ke splnění jeho cílů. Kouč není s klientem spojen jiným vztahem než kouč-klient.

Chcete podporovat druhé v cestě za jejich úspěchem? Nebo podporovat sami sebe na cestě za svým úspěchem pomocí sebekoučování? Staňte se externím koučem.

Budoucím externím koučům přinášíme kvalitní komplexní systém vzdělávání, kurzy garantované Mezinárodní federací koučů (ICF) a MŠMT ČR i jednorázové workshopy, které patří k nejlepším na světě. Při vzdělávání koučů čerpáme z know-how ověřeného ve Velké Británii, v USA, Kanadě i Evropě.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

19.07.2016 Reportáž z kurzu Kouč očima účastnice Zuzky. Abychom přiblížili lidem koučink a kouče, vytvořili jsme seriál očima účastníce kurzu KOUČ Zuzky. S každou další zkušeností se s vámi Zuzka podělí!


07.07.2016 Prázdninový APEK začíná již příští pondělí. Máte málo času obecně a žádný čas sami pro sebe? Udělejte si prázdninový kurz, ušetříte čas a budete se věnovat jen sami sobě!


18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka