Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Akreditované kurzy pro manažery

Základní principy koučování

Cílem tohoto kurzu je seznámit účastníky s podstatou a základními principy koučování. Kurz vede Ing. Michal Ondráček, kouč s dlouholetou praxí. Má zkušenosti ze všech významných sektorů. Čerpá i ze své 11leté manažerské praxe a svého vzdělání, které získal zejména ve Velké Británii, Irsku a Švédsku. Stáže a vzdělávání absolvoval například u: Performance Consultants (Velká Británie), Chartered Institute of Personnel and Development (Velká Británie), Belbin (Velká Británie), CIMA (Česká republika), IGEOS (USA), Investors in People (Velká Británie), Erickson College (Kanada), CELEMI (Švédsko).

Na konci kurzu budou účastníci schopni: • Porozumět hodnotě koučování. Vysvětlit rozdíly mezi koučováním a ostatními nástroji rozvoje • Definovat koučování. Používat základy techniky výkonového koučování dle modelu GROW

Část účastnického poplatku ve výši 4.000,- Kč slouží jako vratná záloha. V případě přihlášení do následného kurzu Koučink Centra je Vám tato záloha odečtena z účastnického poplatku.

Business Performance Coach (výsledkově orientovaný kouč)

jediný speciální výukový kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) pro pracovní pozici kouč, se zaměřením na koučovací dovednosti pro manažery

Účastníci kurzu se efektivním způsobem seznámí s koučinkem – s jeho modely, postupy a MOŽNOSTMI, jak se dá prakticky využít v denní praxi manažera. Cílem kurzu je účastníkům ukázat, jak jim může koučink pomoci v jejich práci a při řízení jejich organizací nebo týmů. Umožní jim pochopit, jak mohou pomocí koučinku zvýšit výkonnost svých přímých podřízených. Navíc si uvědomí, jak si může manažer díky koučinku otevřít prostor pro koncepční práci bez zbytečných stresů.

Kurz vede Ing. Michal Ondráček, kouč s dlouholetou praxí. Má zkušenosti ze všech významných sektorů. Čerpá i ze své 11leté manažerské praxe a svého vzdělání, které získal zejména ve Velké Británii, Irsku a Švédsku. Stáže a vzdělávání absolvoval například u: Performance Consultants (Velká Británie), Chartered Institute of Personnel and Development (Velká Británie), Belbin (Velká Británie), CIMA (Česká republika), IGEOS (USA), Investors in People (Velká Británie), Erickson College (Kanada), CELEMI (Švédsko).foto Michal

Po absolvování tohoto kurzu budou jeho účastníci:

 • Umět poznat, ve kterých situacích lze koučink efektivně využívat
 • Znát základy koučinku a jeho hlavní přínosy
 • Schopni lépe motivovat své podřízené a pracovat na zvyšování využití jejich potenciálu
 • Mít možnost procvičit si koučovací techniky a poznat hlavní koučovací modely

Inner Game of Team Leadership

Špičková spolupráce týmu se dá přirovnat k synergii při letecké akrobacii ve formaci. Jste úspěšní manažeři a přesto Vás láká posun svých schopností o úroveň výše ? Cítíte, že další krok zvyšování efektivity je v týmech ?

Zveme Vás proto na jedinečný, celosvětově ověřený třídenní workshop společnosti IGEOS: **Inner Game of Team Leadership 25. - 27. 3. 2010 Vedení týmu a využití principů koučování ke zvyšování efektivity týmové spolupráce. **

Průvodcem Vám bude Dr. Valeio Pascotto Dr. Valerio Pascotto je zakladatelem společnosti EOS – Effective Organizational Systems. EOS a The Inner Game Timothy Gallweye vytvořily společnou firmu IGEOS, která se specializuje na týmový leadership a efektivitu týmové spolupráce.

Program je zejména určen pro:

 • Vedení společností
 • Klíčové manažery
 • Manažery strategických projektů
 • Účastníky nástupnických programů

Pro účastníky se zde nabízí následující přínosy:

 • Příležitost uvědomit si, sám pro sebe pojmenovat a projevit klíčové schopnosti lídra spolu s uměním motivovat druhé.
 • Prostor nalézat a dívat se na vnitřní bariéry, které jednotlivci brání podávat vysoký výkon a cesty k jejich efektivnímu snižování.
 • Rozvoj základní esence nejlepších lídrů, schopnosti jasného pohledu. Naladění pro jasnost v naslouchání, myšlení a komunikaci.
 • Zvýšené uvědomění bariér efektivní spolupráce a neproduktivních vzorců chování.
 • Prostor k vyzkoušení praktických nástrojů na odstraňování těchto bariér v týmu.
 • Hlubší vhled do dynamiky týmu.
 • Možnost zažít týmové chování, které přináší výsledky.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka