Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

PhDr. Jana Lazarová

Jana Lazarová

Co mě přivedlo ke koučování

Praxe v oblasti rozvoje potenciálu zaměstnanců, kde se koučování ukázalo jako nejefektivnější forma rozvoje manažerů a vedoucích pracovníků.


Vzdělání a kvalifikace

 • FFUK Praha - jednooborová psychologie
 • Metody aplikované sociální psychologie
 • Výcviky a kursy v Gestalt terapii, v dynamické psychoterapii (SUR), v body terapiích (PESO, Biosyntésa, Primitivní exprese)
 • Výcviky v Asertivitě, atd.

Absolvované kurzy a tréninky v oblasti koučování

 • The Art and Science of Coaching – ICF certifikovaný výcvik koučování –Koučink Centrum Praha (2008 - 2009)

Praxe

Celou svou pracovní kariéru jsem se věnovala a věnuji identifikaci a rozvoji lidského potenciálu. V rámci svého zaměření jsem pracovala a pracuji jako:

 • Externí kouč – 7 let
 • Interní kouč – 2 roky
 • Konzultant, HR specialista, v oblasti rozvoje manažerů, obchodníků a dalších pozic pro různé firmy od bankovního sektoru, prodejní firmy po výrobní podniky, mediace a řešení interpersonálních problémů, atd. - od roku 1992 (20 let)
 • Vedení a organizace týmů vytvářejících a realizujících rozvojové programy, Development Centra, Assessment centra, manažerské audity, rozvojové konzultace, outdoorově laděné rozvojové programy, interpretace 360° - 4 roky
 • Přednášková činnost v rámci kombinovaného tříletého bakalářského studia při Pedagogické fakultě UK (Centrum školského managementu) - příprava školitelů školského managementu Klinický psycholog – 6 let
 • Klinický psycholog – 4 roky

Jazyk

čeština

Zkušenosti z projektů –příklady

Vytvoření koncepce interního koučinku a jeho zavádění v rámci České spořitelny a.s. (mimo pobočkovou síť), Vytvoření a zavádění koncepce měření efektivity vzdělávání za využití metody six sigma

Specializace

 • Všichni ti, kdo chtějí na sobě pracovat, plně využívat svůj potenciál a dosáhnout svých cílů.
 • Střední a vyšší management, obchodníci - kteří stojí před úkoly a výzvami a hledají způsoby, jak nejlépe obstát, čelí vyhoření a mají potřebu nového posouzení svých životních hodnot
 • Lidé v náročných životních a profesních situacích, kteří potřebují zprostředkování nového vhledu pří zacyklení a dodání odvahy k nalézání vlastních řešení

Členství v organizacích

Českomoravská psychologická společnost

Moje motto

„Dojdeme jen tam, kam chceme. Nic nám nebrání, jen my sami.“.

V čem můžebýt spolupráce se mnou jako s koučem přínosem

Po všech naučených vědomostech a získaných zkušenostech zastávám postoj, že nezáleží na uplatňovaných metodách, ale na individuálním přístupu k individuálním problémům člověka, firmy. Všichni jsme velmi bohaté a komplikované individuality a nelze nás třídit do „šuplíků“.

Mám pochopení pro individualitu druhých, ale současně se držím rčení, že lze dovést koně k vodě, ale nelze jej donutit pít, tudíž pomoci lze jen tomu, kdo sám chce.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

19.07.2016 Reportáž z kurzu Kouč očima účastnice Zuzky. Abychom přiblížili lidem koučink a kouče, vytvořili jsme seriál očima účastníce kurzu KOUČ Zuzky. S každou další zkušeností se s vámi Zuzka podělí!


07.07.2016 Prázdninový APEK začíná již příští pondělí. Máte málo času obecně a žádný čas sami pro sebe? Udělejte si prázdninový kurz, ušetříte čas a budete se věnovat jen sami sobě!


18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka