Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

EPD INFORMACE PRO ÚČASTNICE

SLAVÍME 11 LET, LETÍME ZA VÁMI. 19. BŘEZNA 2016 PRAHA, CLARION CONGRESS HOTEL

PODPORUJEME PROFESIONÁLNÍ KOUČINK PO CELÉ ČR. PŘIJĎTE DO ZÓNY: KOUČINK A MENTORING RUKU V RUCE NA EQUAL PAY DAY. DOSÁHNĚTE SVÝCH CÍLŮ, VYČISTĚTE SI HLAVU, NASTARTUJTE DOBROU NÁLADU A CESTU VPŘED. VSTUPENKY NA AKCI.

POPRVÉ NA JEDNOM MÍSTĚ KOUČINK A MENTORING LIVE. PŘIJĎTE A POCHOPÍTE, JAK SE NA PRVNÍ POHLED LIŠÍ PRÁCE MENTORA A PRÁCE KOUČE. JAK TO PROBÍHÁ. OCHUTNEJTE A ZÍSKEJTE ZKUŠENOST. TĚŠÍME SE NA VÁS.

EQUAL PAY DAY - Největší setkání úspěšných a inspirativních žen v ČR! 7. ročník Equal Pay Day v České Republice se bude konat 18. a 19. BŘEZNA 2016 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Zažijte s námi neopakovatelné dva dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů, sdílení a setkávání. Akci pořádá nezisková organizace Business & Professional Women ČR.

Proto, aby se Vaše sny staly realitou, jsme pro Vás připravili unikátní koučovací a mentoringovou zónu. Koučink a Mentoring jsou v dnešní době hojně využívané metody osobního rozvoje. Každá je určena pro jiný čas Vaší kariéry a proto si můžete na jednom místě ochutnat od obou, abyste poznaly, co nyní potřebujete a která metoda je v daný čas a situaci ta, která Vám nejrychleji pomůže k cíli, čisté hlavě a sebedůvěře.

Koučovací zóna KC - co Vás čeká? Jak koučování probíhá? Individuální koučovací sezení v rozsahu 30’ - 45’ min. s profesionálními kouči, absolventy Koučink Centra, kteří se Vám budou věnovat. Rozhovor probíhá individuálně kouč - klient. Kouč řídí proces, klient výsledky a posun kupředu. Kouč klade otázky a “pomáhá” klientovi přemýšlet nahlas. Pomocí rozhovoru zvyšuje klientovu sebedůvěru, uvědomění a zodpovědnost.

Jak a kde si mám vybrat kouče? Každý kouč má svůj profil. Vyberte si dle sympatie, zkušenosti, vzdělání v koučinku a praxe. Skrátka vyzkoušejte si koučování s tím, kdo Vás nejvíce zaujme. Na místě si vybere z koučů, ke kterému budete chtít jít a zarezervujete si čas.

Pokud si chcete rezervovat čas koučinku dopředu, napište na adresu zivot@koucinkcentrum.cz. V opačném případě budete mít možnost zarezervovat si čas sezení v průběhu konference 18.3.2016 nebo 19.3.2016 ráno a v průběhu dne.

Často kladené dotazy:

Co je koučink? Koučink je partnerství, jehož posláním je definování konkrétního cíle a vytvoření struktury, podpory a optimálního motivačního prostředí za účelem dosažení vytčeného cíle. Koučink je rychlý, efektivní. Vždy zaměřený ke konkrétnímu cíli. Koučink je možné využívat jak v pracovní, tak osobní sféře.

Co není koučink? Předávání zkušeností, poradenství, konzultace, hodnocení, navádění, poskytování zpětné vazby, trénování, stínování, povídání jen tak o něčem.

Kdo je kouč? Kouč je odborně vzdělaný pracovník v oboru koučinku, zaměřuje se na posílení vnitřní rovnováhy a sebedůvěry, uvědomění a práci se zdroji a osobní zodpovědnosti klienta,. Kouč věří v potenciál klienta a skrze odstraňování barier – strach, obavy, očekávání… se snaží o co největší jeho využití. Provází klienta k samostatnému hledání vnitřních zdrojů a rezerv vedoucích ke zvýšení výkonu a psychické odolnosti. Nehodnotí a neradí, skrze procesy a nástroje vede klienta k samostatnosti a schopnosti se umět v každé situaci samostatně rozhodovat a reagovat. Rozvoj dovedností provádí skrze koučovací techniky, které učí klienta pozorovat vlastní výkon a hledat jeho nejlepší způsoby vedoucí ke zlepšení.

Kdo je koučovaný? Kdokoliv, kdo chce šetřit čas, posunout se co nejdřív kupředu, lépe a více využívat své vnitřní zdroje. Kdokoliv, kdo potřebuje”vyčistit” hlavu, stanovit si cíl, nastavit jasný směr a cestu k jeho dosažení. Témata koučinku jsou různá: pracovní: lépe delegovat, trávit méně času na poradách, zvýšit jejich přidanou hodnotu, zlepšit komunikaci, najít motivaci, osobní vizi a smysl práce, najít strategie ke zvýšení obchodních výsledků atd. osobní: být v pohodě, snížit míru stresu, vědět kam jdu a kdo jsem, zlepšit vztah s partnerem, najít si partnera, žít spokojeně a najít životní balance

Co potřebujete? PLATNOU VSTUPENKU NA AKCI. Informace o tom, co je koučik a co od něj můžete očekávat. Často se stává, že klient očekává to, co koučink není. Chuť na sobě pracovat a věci řešit. Stanovit si reálný cíl. Pomůže otázka: Co chceš místo toho, co se děje teď? Pokud je cíl šíroký a nebo ho nemáte jasně definovaný, nevadí. Zadání s Vámi kouč pomocí otázek vydefinuje.

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

19.07.2016 Reportáž z kurzu Kouč očima účastnice Zuzky. Abychom přiblížili lidem koučink a kouče, vytvořili jsme seriál očima účastníce kurzu KOUČ Zuzky. S každou další zkušeností se s vámi Zuzka podělí!


07.07.2016 Prázdninový APEK začíná již příští pondělí. Máte málo času obecně a žádný čas sami pro sebe? Udělejte si prázdninový kurz, ušetříte čas a budete se věnovat jen sami sobě!


18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka