Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

EPD INFORMACE PRO ÚČASTNICE

SLAVÍME 12 LET, LETÍME ZA VÁMI. 24. BŘEZNA 2017 - 25. BŘEZNA 2017 PRAHA, CLARION CONGRESS HOTEL

PODPORUJEME PROFESIONÁLNÍ KOUČINK PO CELÉ ČR. PŘIJĎTE DO ZÓNY: KOUČINK A MENTORING RUKU V RUCE NA EQUAL PAY DAY. DOSÁHNĚTE SVÝCH CÍLŮ, VYČISTĚTE SI HLAVU, NASTARTUJTE DOBROU NÁLADU A CESTU VPŘED. VSTUPENKY NA AKCI.

POPRVÉ NA JEDNOM MÍSTĚ KOUČINK A MENTORING LIVE. PŘIJĎTE A POCHOPÍTE, JAK SE NA PRVNÍ POHLED LIŠÍ PRÁCE MENTORA A PRÁCE KOUČE. JAK TO PROBÍHÁ. OCHUTNEJTE A ZÍSKEJTE ZKUŠENOST. TĚŠÍME SE NA VÁS.

EQUAL PAY DAY - Největší setkání úspěšných a inspirativních žen v ČR! 7. ročník Equal Pay Day v České Republice se bude konat 24. - 25. BŘEZNA 2017 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Zažijte s námi neopakovatelné dva dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů, sdílení a setkávání. Akci pořádá nezisková organizace Business & Professional Women ČR.

Proto, aby se Vaše sny staly realitou, jsme pro Vás připravili unikátní koučovací a mentoringovou zónu. Koučink a Mentoring jsou v dnešní době hojně využívané metody osobního rozvoje. Každá je určena pro jiný čas Vaší kariéry a proto si můžete na jednom místě ochutnat od obou, abyste poznaly, co nyní potřebujete a která metoda je v daný čas a situaci ta, která Vám nejrychleji pomůže k cíli, čisté hlavě a sebedůvěře.

Koučovací zóna KC - co Vás čeká? Jak koučování probíhá? Individuální koučovací sezení v rozsahu 30’ - 45’ min. s profesionálními kouči, absolventy Koučink Centra, kteří se Vám budou věnovat. Rozhovor probíhá individuálně kouč - klient. Kouč řídí proces, klient výsledky a posun kupředu. Kouč klade otázky a “pomáhá” klientovi přemýšlet nahlas. Pomocí rozhovoru zvyšuje klientovu sebedůvěru, uvědomění a zodpovědnost.

Jak a kde si mám vybrat kouče? Každý kouč má svůj profil. Vyberte si dle sympatie, zkušenosti, vzdělání v koučinku a praxe. Skrátka vyzkoušejte si koučování s tím, kdo Vás nejvíce zaujme. Na místě si vybere z koučů, ke kterému budete chtít jít a zarezervujete si čas.

Pokud si chcete rezervovat čas koučinku dopředu, napište na adresu zivot@koucinkcentrum.cz. V opačném případě budete mít možnost zarezervovat si čas sezení v průběhu konference 24.3.2017 nebo 25.3.2017 ráno a v průběhu dne.

Často kladené dotazy:

Co je koučink? Koučink je partnerství, jehož posláním je definování konkrétního cíle a vytvoření struktury, podpory a optimálního motivačního prostředí za účelem dosažení vytčeného cíle. Koučink je rychlý, efektivní. Vždy zaměřený ke konkrétnímu cíli. Koučink je možné využívat jak v pracovní, tak osobní sféře.

Co není koučink? Předávání zkušeností, poradenství, konzultace, hodnocení, navádění, poskytování zpětné vazby, trénování, stínování, povídání jen tak o něčem.

Kdo je kouč? Kouč je odborně vzdělaný pracovník v oboru koučinku, zaměřuje se na posílení vnitřní rovnováhy a sebedůvěry, uvědomění a práci se zdroji a osobní zodpovědnosti klienta,. Kouč věří v potenciál klienta a skrze odstraňování barier – strach, obavy, očekávání… se snaží o co největší jeho využití. Provází klienta k samostatnému hledání vnitřních zdrojů a rezerv vedoucích ke zvýšení výkonu a psychické odolnosti. Nehodnotí a neradí, skrze procesy a nástroje vede klienta k samostatnosti a schopnosti se umět v každé situaci samostatně rozhodovat a reagovat. Rozvoj dovedností provádí skrze koučovací techniky, které učí klienta pozorovat vlastní výkon a hledat jeho nejlepší způsoby vedoucí ke zlepšení.

Kdo je koučovaný? Kdokoliv, kdo chce šetřit čas, posunout se co nejdřív kupředu, lépe a více využívat své vnitřní zdroje. Kdokoliv, kdo potřebuje”vyčistit” hlavu, stanovit si cíl, nastavit jasný směr a cestu k jeho dosažení. Témata koučinku jsou různá: pracovní: lépe delegovat, trávit méně času na poradách, zvýšit jejich přidanou hodnotu, zlepšit komunikaci, najít motivaci, osobní vizi a smysl práce, najít strategie ke zvýšení obchodních výsledků atd. osobní: být v pohodě, snížit míru stresu, vědět kam jdu a kdo jsem, zlepšit vztah s partnerem, najít si partnera, žít spokojeně a najít životní balance

Co potřebujete? PLATNOU VSTUPENKU NA AKCI. Informace o tom, co je koučink a co od něj můžete očekávat. Často se stává, že klient očekává to, co koučink není. Chuť na sobě pracovat a věci řešit. Stanovit si reálný cíl. Pomůže otázka: Co chceš místo toho, co se děje teď? Pokud je cíl šíroký a nebo ho nemáte jasně definovaný, nevadí. Zadání s Vámi kouč pomocí otázek vydefinuje.

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka