Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

The Inner Game Essentials

Koučink Centrum Vás zve na půldenní workshop The Inner Game Essentials

Metoda Vnitřní hry je unikátní koncept, který Vám umožní poznat a snižovat vnitřní bariéry, které brzdí využití vašeho potenciálu i potenciálu druhých. Workshop Inner Game Essentials Vám nabídne náhled na principy, nástroje a praktické postupy jak nebrzdit sami sebe, projevit naplno svůj vnitřní potenciál a dosahovat vynikajících výsledků ve Vaší kariéře, sportu či životě.

Pro koho je Inner Game Essentials

Tato metoda je určena zájemcům ze všech oblastí a obzvláště se hodí pro:

 • Leadery, kteří chtějí zvyšovat svoji osobni efektivitu
 • Manažery, kteří mají zájem o rozvoj dovednosti pro podporu talent managementu
 • Zkušené kouče, kteří chtějí rozšířit své portfolio znalostí a dovedností
 • Sportovní trenéry, kteří chápou že: "Je to o hlavě.", ale neví jak na to
 • Jednotlivce se zájmem o osobní rozvoj a zlepšení vlastní vnitřní hry

S čím budete odcházet

Michal Ondráček Vás uvede do metodiky vnitřní hry pomoci interaktivních ukázek, cvičeni a diskusi. V průběhu dne získáte:

 • Vhled do principů a nástrojů vnitřní hry
 • Příklady využití vzorce Výsledky = Potenciál - Interference
 • Přesnější vnímáni vzorců myšlení, které nás brzdí a které naopak maximalizují nás potenciál a využití příležitostí
 • Ochutnávku koučovacích dovedností pro podporu hlubšího vnímání a odpovědnosti druhých při zlepšování jejich vnitřní hry

Tento workshop je zároveň vynikající přípravou pro zájemce o studium ve škole The Inner Game International School, více info viz www.inner-game.eu

O kurzu

• Délka workshopu: 1/2 den (9:00 - 13:00)

• Lokalita: učebna a sportoviště v Praze (bude upřesněno)

• Lektor kurzu: Michal Ondráček

• Cena kurzu: 3500 Kč + DPH

Cena workshopu obsahuje: náklady na lektora, veškeré výukové materiály a pomůcky, pronájem sportovišť a vybavení, po celý den je k dispozici. Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

Registrace na kurz

Pokud jste již registrovaným klientem Koučink Centra (absolvoval jste kurz), přihlašte se prosím pomocí svého uživatelského jména a hesla, vyhnete se vyplňování kontaktních a fakturačních údajů. Děkujeme.
Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Adresa pro doručení
Objednávka
 • Na základě vyplněné registrace Vám bude rezervováno místo a zaslána faktura na 30 % částky. Tato je vratná pouze v případě zrušení kurzu 2,5 měsíce před zahájením. Při zrušení 1 měsíc před konáním akce bude účtován poplatek 50% z celkové ceny, při zrušení 1 týden před konáním akce bude účtován poplatek 100% z celkové ceny. Změna jmen účastníků je přípustná.

  Koučink Centrum si vyhrazuje právo změny termínů a lektorů u jednotlivých kurzů dle paragrafu § 374 obchodního zákoníku (okolnosti vylučující odpovědnost) v nepředvídatelných situacích. V tomto případě bude KC tuto situaci řešit neprodleně a individuálně se všemi účastníky kurzu k jejich spokojenosti.

Běhy kurzu

 • 01.01.2017 - 01.01.2017

Kurz bude otevřen po přihlášení dostatečného počtu účastníků. Přihlašte se pomocí formuláře. Obratem Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám veškeré potřebné informace nebo můžete volat 775 343 403.

Cena vč. DPH 4 235,00 Kč

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

19.07.2016 Reportáž z kurzu Kouč očima účastnice Zuzky. Abychom přiblížili lidem koučink a kouče, vytvořili jsme seriál očima účastníce kurzu KOUČ Zuzky. S každou další zkušeností se s vámi Zuzka podělí!


07.07.2016 Prázdninový APEK začíná již příští pondělí. Máte málo času obecně a žádný čas sami pro sebe? Udělejte si prázdninový kurz, ušetříte čas a budete se věnovat jen sami sobě!


18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka