Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

JEDINEČNÁ KONFERENCE THE PRAGUE INNER GAME CONFERENCE 2009 SE ZAKLADATELI KOUČOVÁNÍ

{mosimage}

TIM GALLWEY A SIR JOHN WHITMORE NA 5. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU V PRAZE 8.- 9. ZÁŘÍ
Z CYKLU KONFERENCÍ HRAVĚ VYHRÁVAT - MÍSTO KONÁNÍ: HOTEL STEP, www.hotelstep.cz, pokud se budete v hotelu ubytovávat, zmiňte prosím Koučink Centrum, bude Vám účtována nižší cena

Poprvé a možná už nikdy více budou spolu v Praze zakladatelé koučinku Timothy Gallwey a Sir John Whitmore. Před 37 lety dali směr koučinku, který je využíván ve firmách po celém světě. To o čem dnes čteme v knihách oni žili a tvořili.

Dozvíte se o kořenech i současnosti koučinku, o koučování orientovaném na výkon a o nových směrech a trendech v koučinku. Je s nimi připraven praktický workshop na sportovišti v druhém dni konference pro 40 účastníků. Pohovoří o projektech, na kterých pracovali, o svých úspěších i chybách, ze kterých se mohli poučit. Budete se jich moci ptát na to co Vás zajímá vést s nimi dialog. V programu konference nebudou chybět ani čeští Top manažeři, kteří se podělí o své aktuální zkušenosti s koučinkem ve svých firmách. Máte-li chuť načerpat, co nejvíce praktických informací pro svou práci od těch nejpovolanějších, nenechte si ujít tuto premiéru hvězd v koučinku a vyměňte si zkušenosti s více než 150 účastníky na této jedinečné akci.

Co všechno získáte na konferenci?

  • Dialog se zakladateli koučování, odborníky z průmyslu a ICF členů.
  • Od zakladatelů informace o tom jak a kdy se tento směr dostal do povědomí sportu a businessu.
  • Přehled o tom jak české firmy zavádějí koučování a co jim koučink dal i vzal.
  • Co koučování přináší v době ekonomické recese a jak ho nejlépe využít.
  • Jak měřit výsledky v koučinku a zda to lze, kam kráčí koučink a jakou má budoucnost dle jejich zakladatelů.
  • Dialog v rámci panelových diskuzí, kde Vám vystupující odpoví na Vaše konkrétní otázky.
  • Konkrétní výsledky, které dlouhodobé koučování přináší.
  • Na konferenci bude na programu dne i globální téma o budoucí udržitelnosti a dopadech koučování na celosvětovou komunitu koučů a manažerů.

Jako bonus je pro Vás připravena autogramiáda knih, které v ČR i SR otevřely dveře koučování.

Timothy Gallwey:

The Inner Game
Tajemství vysoké pracovní výkonosti
{mosimage}

Sir John Whitmore:

Koučování
Rozvoj osobnosti a zvyšování výkonnosti
{mosimage}

REGISTRACE ZDE

S ohledem na současnou ekonomickou realitu a protože chceme podpořit všechny firmy i kouče nastavili jsme pro konferenci v Praze slevy, které můžete využít. Jde o systém ve kterém můžete využít členské slevy, ale i výhodnou včasnou registraci. Cílem této péče o Vás je minimalizovat náklady a maximalizovat pro účastníka celkovou hodnotu.

Timothy Gallwey

{mosimage}

W. Thimothy Gallwey je zakladatelem a vlastníkem společnosti The Inner Game a je považován za průkopníka v oblasti sportovního a firemního koučování. Od poloviny roku 1970 přinesl řadu nejprodávanějších knih v oblasti tenisu, golfu, lyžování, hudby a práce, které stanovily nové metodiky pro rozvoj osobní a profesní dokonalosti v různých oblastech. Za posledních dvacet let zavedl Inner Game přístup do společností, které hledaly lepší způsoby, jak zvládat změny. Gallwey v současné době pracuje na své poslední knize, The Inner Game of Stress.


Sir John Whitmore

{mosimage}

Sir John Whitmore je výkonným předsedou Performance Consultants International. Je hodnocený jako Number One Business Coach podle nezávislých novin a měl největší dopad na profesi koučování ve Velké Británii. John je vynikající myslitel ve vedení a organizačních změnách. Napsal pět knih o sportu, vedení lidí a koučování. Z nichž nejznámější Coaching for Performance je přeložena do 17ti jazyků a má více než 300.000 prodaných titulů.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka