Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

9 mezinárodní konference o koučování s Timothy Gallweyem

Sustainability Results with Coaching / Udržitelné výsledky skrze koučování. Best Practices from: companies, sports, educations / Best Practices z firem, sportu a vzdělávání.

Best Practices jsou jedním z nejlepších zdrojů inspirace, informací a měřitelných výsledků. Konference je postavena na projektech, které mají své měřitelné výsledky a přinesly mnohé změny nejen ve firemním prostředí.

Partneři konference: Profesia, EduCity, Business Professional Women, Asociace firemních sportů a zdraví, CoEdu, Zábavné učení,

Konference vám představí možnosti jak dosáhnout díky využití koučinku udržitelných výsledků. Získáte praktické příklady zvyšování výkonu a spokojenosti lidí v organizacích, ve sportovním prostředí a výchově a vzdělávání dětí. Propojujeme kvalitní nástroje a přístupy napříč prostředím, kde probíhá vzdělávání a náš seberozvoj.

Pro účastníky konference jsme připravili možnost přijít druhý den za zvýhodněnou cenu na jedinečný celodenní workshop Základy Inner Game – The Inner Game Essentials s Timothy Galweyem.

PROGRAM 2.12.2013

Přednášky probíhají vždy 15 min., následuje 15 min diskuze s přednášejícími.

9:00 - 11:30 hod.

BEST PRACTICES: FIRMY

 • Udržitelné výsledky skrze vnitřní stabilitu: Timothy Gallwey www.theinnergame.com

 • Zvýšení výkonnosti a motivace obchodních týmů skrze interní kouče ve společnosti T Mobile Czech Republic, a.s.: Jan Roule - ředitel rezidentního prodeje, Linda Rusínová - vedoucí týmu tréninků, Michal Dvorský - senior manažer prodejních kanálů - prodejny - www.tmobile.cz

 • Změna stylu řízení skrze Leadership Coaching

 • Start změny skrze Happiness@Work z iOpener Institute Oxford

12:30 - 14:30 hod.

BEST PRACTICES: SPORT

 • The Inner Game International School: Timothy Gallwey www.theinnergame.com

 • Využití koučovacího přístupu při rozvoji golfových dovedností: Jiří Štryncl + klient www.innerdream.cz

 • Radost, vytváření sílné pozitivní vazby ke svému fotbalovému a osobnímu růstu skrze koučovací přístup: Martin Daněk www.fotbalovaakademie.cz

 • Mysl, srdce a tělo propojené nádoby při dosahování výsledků: Tomáš Růžička www.inbetweenpoints.com

15:00 - 17:00 hod.

BEST PRACTICES: VÝCHOVA A VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ

 • Využití koučovacího přístupu při výchově a vzdělávání dětí: Jiří Kunčar, Karel Vaněk www.coedu.cz, www.zabavneuceni.cz

 • Samoorganizované učební prostředí - projekt S.O.L.E. v ČR

 • S.O.L.E v praxi - změna role učitele proč a jak, využití S.O.L.E. při domácím učení

 • IBM Connections pro všechny, kteří chtějí bezpečně sdílet

Těšíme se na setkání s Vámi.

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

19.07.2016 Reportáž z kurzu Kouč očima účastnice Zuzky. Abychom přiblížili lidem koučink a kouče, vytvořili jsme seriál očima účastníce kurzu KOUČ Zuzky. S každou další zkušeností se s vámi Zuzka podělí!


07.07.2016 Prázdninový APEK začíná již příští pondělí. Máte málo času obecně a žádný čas sami pro sebe? Udělejte si prázdninový kurz, ušetříte čas a budete se věnovat jen sami sobě!


18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka