Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Akreditovaný profesionální kouč – online výcvik (kombinované studium)

Speciální výukový kurz akreditovaný Mezinárodní federací koučů v počtu 94 hodin

Tento kurz je vhodný pro všechny zájemce, kteří se chtějí stát profesionálními kouči nebo koučink využívat jako manažerskou kompetenci, pro rodiče a pedagogy, kteří chtějí svůj přístup k dětem obohatit a posílit, pro všechny, kteří mají zájem o efektivní know-how v oblasti koučinku. Cílem tohoto kurzu je do hloubky seznámit účastníky zajímavým a efektivním způsobem s koučinkem, jeho modely, postupy a klíčovými způsobilostmi koučů. Předat účastníkům kvalitní know-how, na jehož základě si budou moci vybudovat svou profesionální praxi kouče a pracovat na svém dalším profesním rozvoji dle klíčových kompetencí Mezinárodní federace koučů (ICF). Toto know how vychází z modelu GROW a transformačního koučovacího přístupu.

Online trénink je rozdělen do 20 celků. První a poslední školicí den probíhá v učebně v Praze či Brně 18 setkání je vedeno online formou, jedno online setkání trvá 3,5 hodiny. Online formou je myšleno interaktivní setkávání studijní skupiny s lektorem přes speciálně vyvinutý systém, kde lektora vidíte, pracujete ve studijních skupinách v praktických nácvicích koučování, diskutujete, nahlížíte do svých studijních materiálů, které dostáváte v první prezenční den kurzu. Protože koučové běžně pracují s klienty po Skype, je i výuka koučování online formou efektivní, možná a vyhledávaná po celém světě. Všechny atributy praktického nácviku jsou zachovány i při této online formě výuky.

Absolventi kurzů získají totožné know how jako v presenčních kurzech, ale ušetří čas pokud z místních či profesních důvodů nemohou studovat ve vypsaných termínech presenčního studia. Tento trénink NENÍ veden formou e-learningu, jste v přímém kontaktu s lektorem i se spolužáky , všechny praktické nácviky ve dvojicích pod dohledem lektora, mentorská sezení jsou zachována.

O kurzu

Délka kurzu: 20 setkání (klasický prezenční kurz je členěn do 11 dní po 4 modulech, veškeré učivo i praktický nácvik v online tréninku proběhne ve dvou prezenčních dnech v tréninkové místnosti a 18 online setkáních)

Termíny: budou vypsány při dostatečném počtu zájemců. V případě zájmu o kurz pište na asistentka@koucinkcentrum.cz.

Zahájení programu a výuka ve třídě: 1 x 8 hodin v tréninkové místnosti

1.modul 4 x 3,5 hodiny online výuka

2.modul 6 x 3,5 hodiny online výuka

3.modul 6 x 3,5 hodiny online výuka

4.modul 2 x 3,5 hodiny online výuka

Ukončení programu a výuka ve třídě: 1 x 8 hodin v tréninkové místnosti

online setkání dopolední běh 9.00 do 13.00 hodin, večerní běh od 18.00 do 21.30 hodin

Maximální počet účastníků: 18

Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, U Čokoládoven 818/9, Praha 4 – klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD, v Brně tréninková místnost společnosti Coneo,

Lektoři kurzu:

- Ing. Jiří Kunčar

- PhDr. Jana Lazarová

- Karel Vaněk, lic.oec.HSG

Cena kurzu: 34 000 kč – plus DPH. Cena kurzu obsahuje: lektora, veškeré výukové materiály v rozsahu 400 stran, ostatní výukové materiály a pomůcky, občerstvení v průběhu prezenčního pobytu v tréninkové místnosti. Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

Dárek pro účastníky: účastníci získají 5% slevu na veškeré další otevřené kurzy pořádané Koučink Centrem. Účastníkům bude vytvořena klientská sekce na webu Koučink Centra se všemi informacemi z jednotlivých modulů + další dostupné materiály.

Mezidobí: Mezi jednotlivými moduly mají účastníci povinnost prakticky nacvičovat koučování v triádách a s externími klienty. V součtu za celý kurz je to 16 hodin individuálního koučinku.

Aktuální termíny naleznete v kalendáři, pro tento výcvik jsou termíny rozděleny do 18 bloků a 2 setkání v učebně a to v termínech uvedených výše.

Technické vybavení, které je pro studium potřeba: počítač,kvalitní připojení k internetu, sluchátka s mikrofonem, abyste měli volné ruce pro zapisování a práci při výuce, veškeré další technické informace a postup při práci online budou probrány první den kurzu osobně s lektorem, kde si účastníci vše vyzkouší.

Cíle kurzu

Seznámit účastníky zajímavým a efektivním způsobem s koučinkem, jeho modely, postupy a klíčovými způsobilostmi koučů. Vysvětlit základní principy koučinku a jejich využití při externím individuálním koučování. Předat účastníkům kvalitní know-how na jehož základě si budou moci vybudovat svou profesionální praxi kouče a pracovat na svém dalším profesním rozvoji dle klíčových kompetencí Mezinárodní federace koučů (ICF).

Proč absolvovat tento kurz: Po absolvování tohoto kurzu budou jeho účastníci: - znát základy koučinku a jeho hlavní přínosy - umět používat základní nástroje a techniky koučování a vést koučovací rozhovor - schopni porozumět kořenům koučinku, jeho podstatě a psychologii - umět poznat, ve kterých situacích lze koučink efektivně využívat - mít možnost si procvičit koučovací techniky v bezpečném prostředí - poznat hlavní koučovací metody a možnosti koučování - mít dovednost rozeznat možnosti koučinku u klientů a možnosti motivace - znát a umět aplikovat do praxe používané metody koučinku - ovládat marketingové techniky nezbytné pro vybudování kvalitní praxe externího kouče - znát své vlastní profesionální priority, cíle a možnosti dalšího rozvoje - znát externí prostředí koučinku a orientovat se na trhu koučů v ČR i ve světě

Použité metody: Kurz kombinuje klasickou výuku (znalosti) s týmovými diskusemi (praktická implementace), od všech účastníků se očekává aktivní zapojení, sdílení vlastních názorů a kreativní vstupy. Součástí výuky je absolvování řady koučovacích sezení s následným rozborem a vystvětlením, praktický nácvik koučovacích metod ve dvojicích, simulace případové studie a vypracování vlastních akčních plánů.

Výukové materiály: Účastnická skripta „Akreditovaný externí profesionální kouč“, dotazníky (možné i k dalšímu využívání), pomůcky pro jednotlivé fáze koučinku

Komu je kurz určen: - Lidem, kteří chtějí pracovat jako í koučové a poskytovat tyto služby organizacím, využívat koučink jako manažerský přístup - věk nad 18 let - ukončené střední vzdělání, nejlépe se základními znalostmi humanitních oborů - hlubší i okrajová praxe v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů - zájem učit se něco nového a svou činností přispívat a napomáhat k úspěchu jiných

Ukončení kurzu - každý absolvent získá osvědčení o absolvování. Vzhledem k tomu, že kurz je akreditován ICF, kdy ICF klade výraznější důraz na kvalitu kurzu i absolventů, student pro získání certifikátu o absolvování kurzu akreditovaného ICF je povinen doložit jednu mentorskou nahrávku pro schválení PCC mentorem. Poté za poplatek 3000Kč na tuto zkoušku získává certifikát ICF a zároveň si tuto hodinu může počítat jako první hodinu s mentorem pro získání ACC titulu v koučování.certifikát o absolvování kurzu akreditovaném ICF.

Obsah kurzu/jednotlivé moduly

Modul I:

 • Úvod do koučování, DUO

 • Metoda GROW I - CÍLE a jejich stanovení, metoda SMARTER

 • Metoda GROW II - REALITA

 • Metoda GROW III - MOŽNOSTI, VŮLE

 • Otázky v koučování

 • Budování vztahu

 • Struktura koučovacího rozhovoru

Modul II:

 • Kompetence kouče

 • Budování vlastní koučinkové praxe

 • Specializace externího kouče

 • Prodej služeb externího kouče

 • Telekoučink, elektronický koučink

 • Logistika a administrativa kouče

 • Péče o klienta

Modul III:

 • Základy koučování zaměřené na řešení

 • Funkce mozku

 • Logické úrovně

 • Práce s vizualizací

 • Další rozvojové techniky pro kouče

Modul IV:

 • Práce kouče se stresem

 • Další rozvoj a vzdělávání externích koučů

 • Teoretické testy, vyhodnocení

 • Praktické testy, vyhodnocení

Pro další informace kontaktujte kancelář na emailu: asistentka@koucinkcentrum.cz nebo GSM: +420 725 896 756

Místo bude rezervováno na základě vyplněné přihlášky (www.koucinkcentrum.cz a zaplacení 30% zálohy).

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka