Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Životní koučink

Program pro všechny, kdo mají zájem používat koučink pro sebe a své blízké.

Tento kurz je vytvořen pro zájemce, kteří chtějí získat kvalitní a účinné know-how sloužící k seberozvoji, sebekoučování, základním dovednostem v koučování klientů a jako hlubší poznání koučinku pro využití v práci s dětmi i při vedení lidí.
V intenzivním letním kurzu se seznámíte s koučovacím know-how zaměřené na transakční i transformační práci s klienty i sebou samými.

Účastníci tohoto výcviku, kteří by měli zájem o získání kvalifikace kouč, mají možnost pokračovat kurzem Akreditovaný profesionální kouč APK, kde získají další know-how a mohou si doplnit akreditační hodiny až do počtu 94.

O kurzu

 • Délka kurzu: 6 dní (členěno po modulech 2x3dny)

 • Maximální počet účastníků: 18

 • Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, U Čokoládoven 818/9, Praha 4 - klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD, v Brně tréninková místnost společnosti Coneo, online verze - prezenční studium a studium online interaktivní formou

TERMÍNY KURZŮ NALEZNETE NA STRÁNCE DOLE

 • Lektoři kurzu: Jiří Kunčar, Jana Lazarová

 • Cena kurzu: 25 900 Kč plus DPH Cena kurzu obsahuje: lektora, veškeré výukové materiály, ostatní výukové materiály a pomůcky, po celý den je k dispozici neomezené množství teplých i studených nápojů, zajištěn je teplý oběd. Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

 • Dárek pro účastníky: účastníci získají 5% slevu na veškeré další otevřené kurzy pořádané Koučink Centrem. Účastníkům bude vytvořena klientská sekce na webu Koučink Centra se všemi informacemi z jednotlivých modulů + další dostupné materiály.

 • Mezidobí: Mezi moduly doporučujeme účastníkům prakticky procvičovat sebekoučování a koučování v triádách (trojice složená z účastníků kurzu).

Aktuální termíny naleznete v kalendáři

Cíle kurzu

Seznámit účastníky zajímavým a efektivním způsobem s koučinkem, jeho modely, postupy a klíčovými způsobilostmi koučů. Vysvětlit základní principy koučinku a jejich využití při koučování. Předat účastníkům kvalitní know-how na jehož základě si mohou vytvořit si pevnou strukturu pro sebekoučink a seberozvoj, naučit se využívat koučovací principy v práci s dětmi i při vedení lidí.

Po absolvování tohoto kurzu budou jeho účastníci:

o znát základy koučinku a jeho hlavní přínosy

o umět používat základní nástroje a techniky koučování a vést jednoduchý koučovací rozhovor

o schopni porozumět kořenům koučinku a jeho podstatě

o umět poznat, ve kterých situacích lze koučink efektivně využívat

o mít možnost si procvičit koučovací techniky v bezpečném prostředí

o poznat hlavní koučovací metody a možnosti koučování

o mít dovednost rozeznat příležitosti pro koučink

o znát a umět aplikovat do praxe používané metody koučinku

o umět koučovat sám sebe

o lépe komunikovat s okolím

o umět lépe ovlivňovat svou budoucnost

Použité metody: Kurz kombinuje klasickou výuku (znalosti) s týmovými diskusemi (praktická implementace), od všech účastníků se očekává aktivní zapojení a sdílení vlastních názorů. Součástí výuky je absolvování řady koučovacích sezení s následným rozborem a vysvětlením, praktický nácvik koučovacích metod v malých skupinkách.

Výukové materiály: Účastnická skripta

Komu je kurz určen: Lidem, kteří chtějí využít koučink pro svůj osobní rozvoj, v práci s dětmi, anebo mají zájem být efektivnějšími manažery, se kterými lidi baví pracovat.

 • věk nad 18 let
 • zájem učit se něco nového a svou činností přispívat a napomáhat k úspěchu jiných

Ukončení kurzu - certifikát o absolvování kurzu a možnost zápočtu hodin do akreditovaného vzdělávání dle ICF.

Obsah kurzu/jednotlivé moduly

Modul I:

 • Úvod do koučování, DUO

 • Metoda GROW I - CÍLE a jejich stanovení, metoda SMARTER

 • Metoda GROW II - REALITA

 • Metoda GROW III - MOŽNOSTI, VŮLE

 • Otázky v koučování

 • Sebekoučování a metoda GROW

 • Budování vztahu

 • Struktura koučovacího rozhovoru

Modul II:

 • Přístup zaměřený na řešení

 • Funkce mozku

 • Úrovně vlivu

 • Práce s vizualizací

 • Další rozvojové techniky

Pro další informace kontaktujte kancelář na emailu: asistentka@koucinkcentrum.cz nebo GSM: +420 725 896 756.

Místo bude rezervováno na základě vyplněné přihlášky (www.koucinkcentrum.cz a zaplacení 30% zálohy).

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka