Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Mezinárodní týden koučování ICF / International Coaching Week ICF

ZAPOJILI JSME SE AKTIVNĚ DO ICW - UŽIJTE SI TÝDEN PLNÝ KOUČOVÁNÍ ZDARMA. POZNEJTE ZATÍM NEPOZNANÉ.

International Coaching Week (ICW) je týden zaměřený na propagaci profesionálního koučování. Jeho cílem je přiblížit široké veřejnosti co profesionální koučink skutečně je a jak výrazný posun může vnést do života každého z nás. Každoročně ho vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF), v České republice je organizován ICF ČR. V tomto roce se koná v termínu 16. – 22. května 2016.

Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto jednom, ve všech zemích identickém týdnu, své aktivity zdarma, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a seznamují veřejnost s rozdíly mezi profesionálním koučováním a tím, co se často za koučování vydává. Pro spoustu lidí je obtížné představit si, jak koučovací proces vypadá. Během tohoto týdne má proto každý příležitost vyzkoušet si ho a zažít na vlastní kůži. zdroj: www.coachfederation.cz

Přijďte na Den otevřených dveří nebo si užijte kurz:

Jak být zlatou rybkou v oceánu koučů

Koučink Centrum jedenáctým rokem vychovává profesionální kouče. Když si zadáte slovo kouč do vyhledavače a prohlédnete si webové stránky koučů, jsou si hodně podobné. Usmívající se či motivační fotografie, popis co je koučink, osobní profil kouče, který dokáže pomoci ostatním většinou k rovnováze, protože ….

Jak být zlatou rybkou v tomto hejnu, kterou klient uloví? A co proto udělat? Cílem akce není slyšet po tisící tisíc rad jak podnikat, jak být úspěšný obchodník. Kdyby know-how v knihách fungovalo, nebylo by jich tolik. Cílem je zamyslet se nad tím, po čem toužím. Kam mě táhne srdce kouče a jak o tom dát nejlépe vědět. Zda chci být zlatou rybkou v oceánu, v moři nebo v luxusním zahradním jezírku. O tom všem budeme společně diskutovat a přemýšlet.

Kurz se koná od 12 do 15 hodin.

Registrace na kurz úplně dole na stránce.

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Novinky

18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka