Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Osobnostní brand kouče

Vyhledávají klienti vaše služby aniž byste je předem oslovili? Objeví se váš brand při vyhledávání v souvislosti s pojmy jako koučink, kouč, akreditovaný kouč apod.? Získáváte nové klienty díky tomu, že je vaše jméno známé? Je vaše hodinová sazba vyšší než u srovnatelných profesionálních koučů?

Pokud jste si ve všech případech odpověděli ANO, pak vám nemáme co nabídnout. Pokud ovšem převažovala záporná odpověď, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Přihlaste se na toto worshopové setkání a všechny vaše odpovědi budou brzy ANO.

CO SE NAUČÍTE: Naučíme vás dívat se na sebe jako na značku. Naučíme vás pečovat o sebe jako o značku. Naučíme vás prodávat se jako značku. Projdeme s vámi proces budování osobnostního brandu. Pomůžeme vám odstranit překážky, které vám brání v prodeji sama sebe. S námi začnete tvořit silnou značku. Protože jenom silná značka může změnit vaši profesionální kariéru kouče.

PRO KOHO JE CYKLUS URČEN: Pro kouče, kteří chtějí, aby je koučink živil. Pro kouče, kteří se chtějí prodat. Pro všechny, kteří se nebojí být otevření. Pro lidi, které nezajímá jenom teorie, ale mají chuť se pustit do práce. Pro vizionáře, kteří si uvědomují, že se doba změnila.

PROČ BUDOVAT SVŮJ BRAND PRÁVĚ S NÁMI: My vám nebudeme přednášet a vy si nebude dělat poznámky, jak se to teoreticky dělá. Vy to s námi prožijete, pod vedením zkušené koučky celý ten proces zažijete a absolvujete tvorbu. Vy s námi totiž rovnou na cestu tvorby vašeho silného osobnostního brandu vykročíte.

Workshop probíhá oba dny od 9 do 17 hodin:

1. den (celý den) HLEDÁNÍ BRANDU: hledání komfortní pozice vlastního brandu, jeho definice a akceptace PRÁCE S BRANDEM: práce s vlastním brandem, předání knowledge base

2. den (půlden) POSTUPY, PŘEKÁŽKY A BARIÉRY: praktické postupy, odstraňování překážek a bariér, hledání motivace, rekapitulace toho nejdůležitějšího

Lektoři KATEŘINA BOJDOVÁ Profesionálka s jasnou vizí, žena odhodlaná druhým lidem pomoci, navést je správným směrem. Kouč, který naslouchá, empaticky reaguje a dokáže silně motivovat. Kateřina dělá ráda věci, které mají smysl a fungují. Kateřina vám nebude vyprávět, ona s vámi bude pracovat. Kateřina Bojdová má za sebou dlouhou dráhu businesswoman. Její hlavní doménou je tvorba marcom strategií a implementace koučinku do procesů tvorby marketingové komunikace.

TOMÁŠ BOJDA Tomáš je členem strategického týmu komunikační agentury seventy7, kterou vede už 10 let společně s kolegyni a koučkou Kateřinou Bojdovou. Společně vytvářejí úspěšné marcom strategie a vedou svůj produkční tým. Za dobu své působnosti realizovali kampaně a strategie pro desítky českých i nadnárodních firem.

Tomášovou předností je pragmatická kombinace kreativity a obchodu, kde jedno bez druhého nemá smysl. A protože je duší obchodník a marketér, projde s vámi praktické fungování nabídky a poptávky a provede vás základními principy komunikace.

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka