Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Pozvánka 6. mezinárodní konference o koučinku

NAUČTE SE UČIT JINAK

19. října 2010, Grand hotel Bohemia*****, Praha 1.

Poté, co na loňské 5. Mezinárodní konferenci o koučinku vystoupili zakladatelé koučinku Timothy Gallwey a Sir John Whitmore, přicházíme opět s netradičním programem.

Jsem však přesvědčena, že i po tak senzační loňské konferenci se i letos máte na co těšit.

Dozvíte se, co nás dělá lidmi, a proč fungujeme tak jak fungujeme, z pohledu neurovědy. O nejlepším počítači světa, našem mozku, přijde přednášet pan MUDr. František Koukolík, DrSc, který se věnuje výzkumu mozku již 45 let. Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze, specializace patologická anatomie a neuropatologie. Je autorem mnoha publikací a za svůj výzkum obdržel významná ocenění. Ve spolupráci s Českou televizí vytvořil sérii miniesejí JÁDRO, které můžete shlédnout v archivu ČT.

Někteří z Vás možná četli knihu od Dona Miguela Ruize Čtyři dohody, někteří jste viděli představení se stejným názvem, připravené týmem herce a šamana Jaroslava Duška. Toto představení oslavilo již své 5. narozeniny nepřetržitého hraní a neustále je beznadějně vyprodané. Druhá přednáška Vás pod vedením herce a šamana Jaroslava Duška přesune do dob starého moudra, schopnosti sebeučení se a čtyř dohod.

Po přestávce se z teorie přesuneme do prostředí firem. O přínosech využití principů koučinku v manažerské praxi a řízení koučovacím stylem nejen podřízených, Vám své zkušenosti předá David Enc, IBM Software Services Leader, CEE GMT ze společnosti IBM. Následně se dozvíte zkušenosti interního kouče a interního klienta v přednášce Přínosy a nástrahy interního koučinku.. Před obědem se posuneme ještě o krok dále. O koučinkové firemní kultuře ve zdravotnictví Vám předá své praktické zkušenosti personální náměstek nemocnice OSTROV, Ing. Dušan Běláč a spolupracující koučka Alena.

Po obědě Vás seznámí Dr. Valerio Pascotto, kolega Timothy Gallweye ze společnosti IGEOS (Inner Game, Effective Organization System) s využitím principu Inner Game při práci s týmy. Seznámíte se srozdíly mezi týmovou spoluprací a týmovou dynamikou. Týmovou dynamiku zkoumá Valerio již více než 30 let v týmech po celém světě. Předá Vám informace o tom zda a jak mohou týmy fungovat i bez lídra. A také v čem spočívají základní rozdíly vysoce výkonných týmů a těch průměných. V následném workshopu Leadership Mind 20. října 2010 máte možnost si toto know-how vyzkoušet v praxi.

S naším přístupem ke společnosti i k sobě samým souvisí i společenská odpovědnost firem a neziskové projekty. V odpolední části konference Vám představímes cíle a již realizované projekty divize společensky prospěšné projekty DUO. Přednášku na téma Společenská odpovědnost firem směrem ke společnosti i zaměstnancům uvnitř společnosti povede paní Eva Williams, členka představenstva TESCO Stores ČR, a.s.. Dozvíte se také o možnostech participace firem, zaměstnanců i externích koučů v neziskových projektech. Přednášku povede pan Jiří Bárta, ředitel Nadace VIA.

V závěru konference bychom Vás rádi pozvali na divadelní představení Čtyři dohody pod vedením herce Jaroslava Duška a jeho týmu, které pro Vás, účastníky konference zakoupilo Koučink Centrum. Jste srdečně zváni. Máte-li chuť načerpat co nejvíce praktických informací pro svou práci, získat inspiraci a dobře se pobavit, nenechte si ujít konferenci o koučinku a vyměňte si zkušenosti s více než 150 účastníky na této jedinečné akci.

Těšíme se na setkání s Vámi. Registrujte se.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka