Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

PRO FIRMY

ÚVOD DO KOUČOVÁNÍ

Osvětový kurz Úvod do koučování je jedním z možných nástrojů jak otevřít diskuzi nad tím co je a co není koučink, jaké existují aplikace koučinku ve firemním prostředí a v čem bude vaší společnosti a vašim zaměstnancům koučink přínosný. Přemýšlíte o změně firemní kultury? Potkejte se s námi.

MANAGEMENT TOOL BOX

Neexistuje funkční “manuál, jak být nejlepší manažer”. Vybrali jsme neefektivnější koučovací nástroje pro manažerskou praxi. Připravili jsme pro manažery, vedoucí pracovníky či lidi, kteří chtějí lépe řidit sami sebe, sérii dvanácti 3 hodinových setkání “Management ToolBox”. Dáme vám nářadí, naučíme vás s ním pracovat. Podpoříme Vás ve změně přístupu, stylu řízení a efektivity práce.


ACTION COACH - PROFESIONÁLNÍ KOUČOVÁNÍ PŘI VÝKONU

Jediný kurz v ČR, který učí rozvíjet dovednosti Vaše a Vašich klientů přímo při provádění dané aktivity. Naučí Vás zaměřovat pozornost na klíčové faktory, které mají největší vliv na zlepšení výsledku. Know-how je možné využít ve všedch oblastech života, v každé situaci.

INNER GAME PRACTITIONER

Inner Game je dodnes považováno za základní zdroj všech koučovacích přístupů. Naučíte se řídit a rozumět vlastním vnitřním dialogům. Zlepšíte práci s koncentrací a energií. Naučíte se učit ze zkušenosti. Vytvoříte si nový vzorec pro reakce na stres. Vyjedete ze strereotypů, které nefungují. Porozumíte lépe sami sobě a ostatním. Akreditováno ICF

TÝMOVÝ KOUČINK I.

Spolupráce a kooperace lidí patří dnes k hybným ramenům businessu. Workshop vás naučí strukturovaně vést 0,5 - 2 denní týmový koučink v externím či interním prostředí s jasnými výstupy a plány na následující období. Získáte praktické nástroje a návody, zlepšíte komunikaci, vztahy a výsledky.

Týmový koučink II.

Sami si vyzkoušíte v bezpečném prostředí vést týmový koučink pod mentorským dohledem. Získáte zpětnou vazbu nebo budete v roli pozorovatelů. Naučíte se nové nástroje a techniky, které podporují týmovou spolupráci a týmovou dynamiku. Naučíte se pracovat s tématem: Konflikt ve skupině.


PŘÍPRAVA NA AKREDITACI ICF

Získáte kompletní balíček služeb pro interní kouče podporujících a zajišťujících formální stránku cesty k získání ACC nebo PCC certifikace v rámci ICF. Připravíme Vás na zvládnutí písemné zkoušky, projdeme s Vámi celou cestu a všechny potřebné dokumenty. Tato služba Vám zjednoduší a ulehčí cestu k získání titulu.

OD STRESU KE STABILITĚ

Seminář vám usnadní cestu k objevování vyrovnanějšího vnitřního života, schopnosti poučit se z výzev a krizí a pochopení vlastního evolučního potenciálu pro seberealizaci. Seminář "Od stresu k vnitřní stabilitě" si klade za cíl zlepšit výkon a zdraví jedince v dnešní nelehké době.


VYSOCE VÝKONNÉ TÝMY

Základním klíčem k úspěchu Vysoce Výkonného Týmu není manažer, ale schopnost každého člena týmu dobře vést především sám sebe a být připraven k převzetí situačního vedení. Po absolvování workshopu budete mít naprosto jasnou představu o tom jak vypadá práce Vysoce Výkonného Týmu a jak maximalizovat osobní přínos v případě členství v takovém týmu.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka