Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Pro pedagogické pracovníky a studenty SŠ, VŠ

Využijte léto pro zvýšení kvalifikace a získejte konkurenční výhodu!

Chcete zvýšit pravděpodobnost uplatnění na trhu práce? Chcete se umět prosadit v konkurenčním prostředí, umět se správně rozhodnout? Toužíte se naučit využívat manažerské nástroje v praxi nebo si osvojit Time Management? Potřebujete zapracovat na komunikačních a prezentačních dovednostech? Nebo jen zvažujete různé nabídky pracovního uplatnění a chcete se v nich lépe orientovat?

Využijte léto pro zvýšení kvalifikace a získejte konkurenční výhodu! Pokud chcete na pracovní trh vkročit připraveni, využijte ZÁKLADY PROFESIONÁLNÍHO KOUČINKU, který je akreditován Mezinárodní federací koučů v počtu 56 hodin. Osvojíte si základní koučovací princip DUO = DŮVĚRA, UVĚDOMĚNÍ a ODPOVĚDNOST. Naučíte se stanovit si správné priority a efektivněji dojít k cíli. Budete lépe ovlivňovat svou budoucnost. Vaše hodnota na trhu práce stoupne – koučink patří k základním manažerským dovednostem.

Co je to koučink?

• Koučink je celosvětově velmi populární forma rozvoje osobnosti jedince. Skrývá v sobě schopnost rozvíjet potenciál lidí, řešit jejich každodenní starosti a pomáhat v dosahování cílů. Vše se týká rozvoje jedince, ať už v kontextu osobního života, nebo v souvislosti s pracovním uplatněním. Koučink zvyšuje osobní i pracovní výkonnost.

• Koučink má multidisciplinární přesah, čerpá principy a přístup ze společenských věd, které se zabývají lidským chováním.

• Koučink podporuje schopnost vizualizace, hledání řešení a nových cest k cíli. Zvyšuje sebedůvěru, uvědomění a odpovědnost klienta.

Co vám vzdělávání přinese?

• Pochopíte principy koučinku a jejich konkrétní uplatnění v praxi.

• Praktické nácviky v průběhu programu i mezi moduly.

• Setkáte se s jedinečnými lidmi, získáte nové přátele, poznáte úspěšné manažery.

• Získáte individuální i skupinové hodnocení své práce.

• Zvýšíte si profesní kvalifikaci. Kurz je akreditován dle nejvyšších standardů kvality, které mezinárodně nastavuje ICF (International Coach Federation). Certifikát ICF můžete získat po absolvování kurzu a doložení 1 hodiny mentoringu s koučem Koučink Centra/ mentorem ICF.

• Získáte certifikát o absolvování koučovacího vzdělání od nejznávanější školy na trhu koučů v ČR.

ZÁKLADY PROFESIONÁLNÍHO KOUČINKU - letní intenzivní koučovací výcvik

Program je certifikován Mezinárodní federací koučů (ICF). Časová náročnost programu je 6 dní (2x 3 dny). Kurz kombinuje klasickou výuku (znalosti) s týmovými diskuzemi (praktická implementace), od všech účastníků se očekává aktivní zapojení a sdílení vlastních názorů. Součástí výuky je absolvování řady koučovacích sezení s následným rozborem a vysvětlením, praktický nácvik koučovacích metod ve dvojicích, simulace případové studie a vypracování vlastních akčních plánů.

Akční cena kurzu: 25 900 Kč včetně DPH

Dárek pro účastníky: Každý účastník získá jedinečnou možnost využít 4 hodiny individuálního koučinku zdarma! Pokud se po prázdninách dostanete do situací, kdy si budete hledat práci nebo se budete rozhodovat, co dál, může se kvalitní kouč hodit. 

Koučink Centrum se již 10 let zabývá tréninkem a rozvojem koučů. Poskytujeme vzdělávací programy v oblasti koučinku, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu, což stvrzuje akreditace ICF. Ve svých programech klademe důraz na pochopení podstaty koučinku a práce s lidmi. Patříme k těm, kteří významně určují trendy v oblasti koučinku nejen na českém trhu. Máme již 3 000 spokojených absolventů. Koučovací přístup dnes patří mezi základní dovednosti úspěšných manažerů.

Nebojte se požádat rodiče, aby investovali do Vašeho dalšího vzdělání. Podpoří tak rychlejší začlenění do pracovního procesu. Přejeme Vám úspěšný start Vaší pracovní kariéry!

Koučink Centrum

www.koucinkcentrum.cz

U Čokoládoven 818/9, 143 00 Praha 4

Kurz vedou zkušení lektoři

Ing. Jiří Kunčar, PCC Jiří Kunčar

Karel Vaněk, lic.oec.HSG Jiří Kunčar

Registrace na kurz

Tento kurz nyní připravujeme. V případě, že máte zájem o více informací či o registraci na kurz, kontaktujte manažerku Mezinárodní školy koučinku ČR, Petru Bartozelovou, bartozelova@koucinkcentrum.cz, +420 775 343 403. Rádi Vám poskytneme více informací.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka