Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Pro pedagogické pracovníky a studenty SŠ, VŠ

Využijte léto pro zvýšení kvalifikace a získejte konkurenční výhodu!

Chcete zvýšit pravděpodobnost uplatnění na trhu práce? Chcete se umět prosadit v konkurenčním prostředí, umět se správně rozhodnout? Toužíte se naučit využívat manažerské nástroje v praxi nebo si osvojit Time Management? Potřebujete zapracovat na komunikačních a prezentačních dovednostech? Nebo jen zvažujete různé nabídky pracovního uplatnění a chcete se v nich lépe orientovat?

Využijte léto pro zvýšení kvalifikace a získejte konkurenční výhodu! Pokud chcete na pracovní trh vkročit připraveni, využijte ZÁKLADY PROFESIONÁLNÍHO KOUČINKU, který je akreditován Mezinárodní federací koučů v počtu 56 hodin. Osvojíte si základní koučovací princip DUO = DŮVĚRA, UVĚDOMĚNÍ a ODPOVĚDNOST. Naučíte se stanovit si správné priority a efektivněji dojít k cíli. Budete lépe ovlivňovat svou budoucnost. Vaše hodnota na trhu práce stoupne – koučink patří k základním manažerským dovednostem.

Co je to koučink?

• Koučink je celosvětově velmi populární forma rozvoje osobnosti jedince. Skrývá v sobě schopnost rozvíjet potenciál lidí, řešit jejich každodenní starosti a pomáhat v dosahování cílů. Vše se týká rozvoje jedince, ať už v kontextu osobního života, nebo v souvislosti s pracovním uplatněním. Koučink zvyšuje osobní i pracovní výkonnost.

• Koučink má multidisciplinární přesah, čerpá principy a přístup ze společenských věd, které se zabývají lidským chováním.

• Koučink podporuje schopnost vizualizace, hledání řešení a nových cest k cíli. Zvyšuje sebedůvěru, uvědomění a odpovědnost klienta.

Co vám vzdělávání přinese?

• Pochopíte principy koučinku a jejich konkrétní uplatnění v praxi.

• Praktické nácviky v průběhu programu i mezi moduly.

• Setkáte se s jedinečnými lidmi, získáte nové přátele, poznáte úspěšné manažery.

• Získáte individuální i skupinové hodnocení své práce.

• Zvýšíte si profesní kvalifikaci. Kurz je akreditován dle nejvyšších standardů kvality, které mezinárodně nastavuje ICF (International Coach Federation). Certifikát ICF můžete získat po absolvování kurzu a doložení 1 hodiny mentoringu s koučem Koučink Centra/ mentorem ICF.

• Získáte certifikát o absolvování koučovacího vzdělání od nejznávanější školy na trhu koučů v ČR.

ZÁKLADY PROFESIONÁLNÍHO KOUČINKU - letní intenzivní koučovací výcvik

Program je certifikován Mezinárodní federací koučů (ICF). Časová náročnost programu je 6 dní (2x 3 dny). Kurz kombinuje klasickou výuku (znalosti) s týmovými diskuzemi (praktická implementace), od všech účastníků se očekává aktivní zapojení a sdílení vlastních názorů. Součástí výuky je absolvování řady koučovacích sezení s následným rozborem a vysvětlením, praktický nácvik koučovacích metod ve dvojicích, simulace případové studie a vypracování vlastních akčních plánů.

Akční cena kurzu: 25 900 Kč včetně DPH

Dárek pro účastníky: Každý účastník získá jedinečnou možnost využít 4 hodiny individuálního koučinku zdarma! Pokud se po prázdninách dostanete do situací, kdy si budete hledat práci nebo se budete rozhodovat, co dál, může se kvalitní kouč hodit. 

Koučink Centrum se již 10 let zabývá tréninkem a rozvojem koučů. Poskytujeme vzdělávací programy v oblasti koučinku, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu, což stvrzuje akreditace ICF. Ve svých programech klademe důraz na pochopení podstaty koučinku a práce s lidmi. Patříme k těm, kteří významně určují trendy v oblasti koučinku nejen na českém trhu. Máme již 3 000 spokojených absolventů. Koučovací přístup dnes patří mezi základní dovednosti úspěšných manažerů.

Nebojte se požádat rodiče, aby investovali do Vašeho dalšího vzdělání. Podpoří tak rychlejší začlenění do pracovního procesu. Přejeme Vám úspěšný start Vaší pracovní kariéry!

Koučink Centrum

www.koucinkcentrum.cz

U Čokoládoven 818/9, 143 00 Praha 4

Kurz vedou zkušení lektoři

Ing. Jiří Kunčar, PCC Jiří Kunčar

Karel Vaněk, lic.oec.HSG Jiří Kunčar

Registrace na kurz

Pokud jste již registrovaným klientem Koučink Centra (absolvoval jste kurz), přihlašte se prosím pomocí svého uživatelského jména a hesla, vyhnete se vyplňování kontaktních a fakturačních údajů. Děkujeme.
Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Adresa pro doručení
Objednávka
  • Na základě vyplněné registrace Vám bude rezervováno místo a zaslána faktura na 30 % částky. Tato je vratná pouze v případě zrušení kurzu 2,5 měsíce před zahájením. Při zrušení 1 měsíc před konáním akce bude účtován poplatek 50% z celkové ceny, při zrušení 1 týden před konáním akce bude účtován poplatek 100% z celkové ceny. Změna jmen účastníků je přípustná.

    Koučink Centrum si vyhrazuje právo změny termínů a lektorů u jednotlivých kurzů dle paragrafu § 374 obchodního zákoníku (okolnosti vylučující odpovědnost) v nepředvídatelných situacích. V tomto případě bude KC tuto situaci řešit neprodleně a individuálně se všemi účastníky kurzu k jejich spokojenosti.

Běhy kurzu

  • 01.01.2017 - 01.01.2017

Kurz bude otevřen po přihlášení dostatečného počtu účastníků. Přihlašte se pomocí formuláře. Obratem Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám veškeré potřebné informace nebo můžete volat 775 343 403.

Cena vč. DPH 25 900,00 Kč

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

19.07.2016 Reportáž z kurzu Kouč očima účastnice Zuzky. Abychom přiblížili lidem koučink a kouče, vytvořili jsme seriál očima účastníce kurzu KOUČ Zuzky. S každou další zkušeností se s vámi Zuzka podělí!


07.07.2016 Prázdninový APEK začíná již příští pondělí. Máte málo času obecně a žádný čas sami pro sebe? Udělejte si prázdninový kurz, ušetříte čas a budete se věnovat jen sami sobě!


18.5.2016 Léto se blíží ! Připravili jsme pro Vás čtyřdenní, relaxačně vzdělávací program: Zbavte se stresu. Navždy ! Dva termíny, červenec a srpen. Více info na www.inner-game.eu.

Zbavte se stresu


1.5.2016 Dvoudenní, orientační kurz Základní principy koučinku začíná již 10.5. ! Vaším průvodcem bude žák Johna Whitmora - zakladatele koučinku, Ing. Michal Ondráček. Více informací ZDE.

ondracekfoto2014


18.4.2016 Workshop Nové paradigma v rozvoji dovedností již tento čtvrtek 21.4. od 15:00 ! Více info na www.inner-game.eu.

Nové paradigma


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz
Educity
HR News

Nezávazná objednávka