Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Reference

Akreditovaný profesionální kouč

  • Největším přínosem byly povinné koučovací hodiny mezi jednotlivými částmi výcviku, kde jsem si mohla ověřit v praxi, že se dá na načerpané teorii dobře stavět. Celkově hodnotím kvalitu jako vysokou, zejména díky tomu, že lektoři vždy našli čas na zodpovězení otázek vycházejících od nás, účastníků a řídili se tak tempem skupiny, nikoliv jejich vlastním a předem určeným. Myslím si, že jsme se díky tomu posunuli mnohem dál a směrem, který jsme si sami zvolili. Vysokou kvalitu mělo i připravené celodenní občerstvení, které mě vždy mile potěšilo a dodalo mi energii. Stejně tak výběr restaurace hodnotím velmi kladně, vždycky jsem si pochutnala a v hezkém prostředí jsme se spolužáky probrali nejčerstvější dojmy.

Martina G.

  • Kurz mi nabídl nový pohled na efektivní práci s lidmi a jejich potenciálem. Zjištění, že každý může dokázat cokoliv a tohle je možnost jak mu pomoci aniž by to pociťoval jako nátlak, ať už vlastní nebo společnosti, bylo pro mě nejpřínosnější. Kurz byl ze začátku těžký, ale bavilo mě se učit nové věci a pracovat na sobě. Na konce jsem byl velmi překvapen, jaká to byla efektivní forma učení. Děkuji za tu možnost.

Josef CH.

  • Jestli jsem si před kurzem myslel, že koučink je dobrá věc, tak dnes jsem o tom naprosto přesvědčen. Bylo úžasné sledovat, jak se posunuje vědomí všech účastníků kurzu. Jak se mění jejich náhled na spoustu osobních životních situací. Dá se říct, že jsme se vlastně všichni navzájem neustále koučovali a čím dál víc si uvědomovali, jak silným nástrojem může koučink být. Také ti, kteří mírně pochybovali a po prvním modulu byli na rozpacích, rozpustili své zažité stereotypy a podvolovali se dobrovolně principům koučování. Netvrdím, že je to jediný nástroj, jsem si však jistý, že je to jeden z těch nejlepších.

Michal K.

Akreditovaný profesionální kouč - online výcvik

  • Koučink mi přinesl respekt, schopnost nadchnout se pro dosažení cíle, uvědomit si vlastní potenciál a možnosti jeho využití. Velmi oceňuji otevřenost a přátelskou atmosféru, která na všech setkáních panovala. Setkání pomohla v získání nadhledu, sebejistoty, návodu, jak řešit určité praktické situace. Neocenitelné rady a návody pro každodenní vedení lidí a pracovní týmy.

Martina P.

Koučink - věda i umění

Studiem v Koučink Centru jsem získal velmi dobrý základ pro koučování. Za přínosné považuji zejména komplexní soubor nástrojů a technik, ze kterých si může každý vybrat ty, které mu nejvíce vyhovují. Velmi jsem ocenil důraz kladený na praktické procvičování. I když se koučováním primárně neživím, tak mi získané dovednosti umožnili lepším způsobem řídit mezinárodní komunitu finančních kontrolorů. Dokázal jsem jim tak pomoci k tomu, aby byli schopni proaktivněji komunikovat se svými business partnery a mít tak vliv na zásadní rozhodnutí týkající se finančního plánování. Některým jsem pomohl i k lepšímu řízení jejich vlastní kariéry. Mě osobně absolvované kurzy také naučili lépe naslouchat, komunikovat a zejména nacházet řešení v obtížných situacích.

Jan H.

Inner Game of Team Leadership

  • To, co bych chtěl vyjádřit, se nevejde do jedné věty. Koncept tréninku naprosto odkryl nedostatky v mé manažerské roli. Stačilo chvíli pozorovat sebe sama a hned jsem si uvědomil, v čem se mohu výrazně zlepšit. Velmi inspirující a pravdivé zrcadlo. Jsem přesvědčen, že díky tomuto kurzu bude náš tým mnohem efektivnější než doposud.

Tomáš K.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka