Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

SEBEKOUČOVÁNÍ - PRINCIPY A NÁSTROJE KOUČINKU V OSOBNÍM ROZVOJI

Ne každý má možnost mít kouče, ne vždy je kouč k dispozici a dokonce nám může být někdy nepříjemné s někým cízím sdílet osobní záležitosti.

Proto jsme pro Vás připravili tento cyklus SEBEKOUČOVÁNÍ. Pět půldenních workshopů je připraveno se záměrem poskytnout účastníkům vybrané nástroje a postupy koučinku tak, aby je mohli samostatně využívat, kdykoli budou potřebovat.

Minimální počet účastíků pro uspořádání workshopu je 15. Pokud nedojde k naplnění tohoto počtu, nabízíme přihlášeným účastníkům přesun na další termín.

Novinka pro rok 2016. Již nebudete muset na tyto workshopy cestovat k nám, setkáme se ve virtuální učebně online. Těším se na vás ! Michal Ondráček

Každý workshop bude mít podobnou strukturu, ale rozdílný obsah. Přibližně 1/3 budeme věnovat vysvětlení postupů a modelů, 1/3 je plánována na procvičení a 1/3 je rezervována k dotazům a diskusím. Plánovaný čas 17:00 - 20:00.

Sebekoučování - základy „Principy a přístupy koučinku - největší moudrost hledejme uvnitř“

První workshop se věnuje základům koučinku a nabízí jednoduchý univerzální postup jak si poradit v běžných pracovních i životních situacích. Hlavní myšlenka tohoto workshopu je: „Odpovědi na většinu našich otázek máme k dispozici.“ Budeme se věnovat těmto tématům:

 • Co je koučink a proč je dnes tak populární
 • Na jakých principech staví koučink
 • Jak může koučovací rozhovor v modelu GROW rychle a účinně pomáhat
 • Sebekoučování a model GROW
 • Oblasti ve kterých lze koučink snadno využít

TENTO WORKSHOP DOPORUČUJEME VŠEM KDO NEMAJÍ ZKUŠENOSTI S KOUČINKEM JAKO VÝCHOZÍ. TENTO WORKSHOP JE ZDARMA !

Sebekoučování 1 „Snadné učení novým dovednostem“

Druhý workshop nabídne vysoce efektivní a u nás zatím velmi málo využivanou metodu koučinku, metodu Inner Game. Jak a odkud se vzaly programy typu: „Učení, mučení", „Jen dřina a odříkání přináší ovoce.“? Jak to, že se děti umí do jistého věku učit s radostí a „bez námahy“? Hlavní myšlenka workshopu je věnována znovuprobuzení mechanismu přirozeného učení. Budeme se věnovat těmto tématům:

 • Kdo jsme a kde vznikají naše „programy“
 • Zkreslené vnímání jako zdroj problémů
 • Metoda klíčových proměnných
 • Budování nových dovedností s využitím přirozeného učení

Sebekoučování 2 „Sebedůvěra“

Řada našich potíží je způsobena našimi obrannými mechanismy. Tyto mechanismy jsou účinnou sebeobranou při malé sebedůvěře, ale nepomáhají našemu rozvoji. Hlavní myšlenka workshopu je věnována posilování zdravé sebedůvěry. Budeme se věnovat těmto tématům:

 • Sebevědomí a sebedůvěra
 • Místo kontroly – venku, nebo uvnitř
 • Jaké talenty rozvíjím a jaké pomíjím
 • Osobní poslání – jak ho poznat a jak žít v souladu s ním

Sebekoučování 3 „Proč mi druzí nerozmějí ?“

Konflikt je pro řadu z nás nepříjemné slovo vzbuzující obavy a strach. Jak tyto obavy snížit, jak se podívat na konflikt z druhé strany ? Hlavní záměr tohoto workshopu je re-definice konfliktu a poskytnutí základní „výbavy“ k řešení. Budeme se věnovat těmto tématům:

 • Jaká je naše současná definice konfliktu
 • Odkud jsme ji získali
 • Jaké jsou možné re-definice
 • Nástroj transpozice a jeho využití v konfliktech

Sebekoučování 4 „Jak na stres“

Dar přírody - naše vybavení schopností stresové rekace bylo důležitým nástrojem přežití. I dnes jsou situace, ve kterých se schopnost bojovat, nebo utíkat velmi hodí. To co nám škodí není stresová reakce. Škodí nám chronický stres, který si vytváříme a udržujeme vlastními myšlenkami a obavami. Hlavní myšlenka workshopu je věnována budování vnitřní stability jako základu prevence stresu. Budeme se věnovat těmto tématům:

 • Jak poznáme, že jsme ve stresu, pokud v něm žijeme dlouhodobě ?
 • Tři základní příčiny stresu
 • Nástroj STOP
 • Strom stability – jak se chránit před chronickým stresem

Sebekoučování 5 „Koučování vztahů“

Chcete mít dobré vztahy s partnerem, šéfem, kolegy či přáteli? Vztahy jsou založeny na naší schopnosti udržovat a rozvíjet vztah. Jsou ovlivněny našimi emocemi, vnímáním, zájmy, postoji a naučeným chováním. Hlavní myšlenka workshopu je věnována principu zrcadlení - to co vysíláme nám okolí odráží zpět. ** Budeme se věnovat těmto tématům:

Místo konání:

VIRTUÁLNÍ UČEBNA KC

Cena

Vstupné na jeden workshop je 700,- Kč bez DPH.

REGISTRACE A TERMÍNY ZDE. DOLE NA STRÁNCE

Doporučená literatura:

 • Steven Covey, Sedm návyků skutečně efektivních lidí
 • Timothy Gallwey, Zvládněte stres metodou Inner Game
 • Erich Fromm, Mít nebo být
 • John Whitmore, Koučování
 • Richard Bach, Iluze
 • Miguel Ruiz, Čtyři dohody

Registrace na kurz

Pokud jste již registrovaným klientem Koučink Centra (absolvoval jste kurz), přihlašte se prosím pomocí svého uživatelského jména a hesla, vyhnete se vyplňování kontaktních a fakturačních údajů. Děkujeme.
Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Adresa pro doručení
Objednávka
 • Na základě vyplněné registrace Vám bude rezervováno místo a zaslána faktura na 30 % částky. Tato je vratná pouze v případě zrušení kurzu 2,5 měsíce před zahájením. Při zrušení 1 měsíc před konáním akce bude účtován poplatek 50% z celkové ceny, při zrušení 1 týden před konáním akce bude účtován poplatek 100% z celkové ceny. Změna jmen účastníků je přípustná.

  Koučink Centrum si vyhrazuje právo změny termínů a lektorů u jednotlivých kurzů dle paragrafu § 374 obchodního zákoníku (okolnosti vylučující odpovědnost) v nepředvídatelných situacích. V tomto případě bude KC tuto situaci řešit neprodleně a individuálně se všemi účastníky kurzu k jejich spokojenosti.

Běhy kurzu

 • 12.09.2017 - 12.09.2017

Cena vč. DPH 847,00 Kč

 • 10.10.2017 - 10.10.2017

Cena vč. DPH 847,00 Kč

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka