Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

THE PRAGUE INNER GAME WORKSHOP 2009

{mosimage}

TIMOTHY GALLWEY A SIR JOHN WHITMORE NA WORKSHOPU V PRAZE 9. ZÁŘÍ
od 14.00– 19.00 hod.
Z CYKLU KONFERENCÍ HRAVĚ VYHRÁVAT, MÍSTO KONÁNÍ: HOTEL STEP, www.hotelstep.cz,pokud se budete v hotelu ubytovávat, zmiňte prosím Koučink Centrum, bude Vám účtována nižší cena

Poprvé a možná už nikdy více budou spolu v Praze zakladatelé koučinku Timothy Gallwey a Sir John Whitmore. Před 37 lety dali směr koučinku, který je využíván ve firmách po celém světě.To o čem dnes čteme v knihách oni žili a tvořili.

Máte jedinečnou možnost si na vlastní kůži pod vedením otců zakladatelů vyzkoušet koučování v jeho kořenech, které vzešly ze sportu, ze kterého koučink pak Timothy Gallwey a Sir John Whitmore přenesli do firem a široké veřenosti po celém světě.

Po více než 37 letech od vzniku koučování opět na chvíli vrátíme koučink na sportoviště.

Tento workshop je vhodný pro:

 • manažery,
  kteří se naučí pochopit koučovací principy, které mohou využít nejen ve své firmě, ale i ve sportu
 • personalisty,
  kteří si chtějí vyzkoušet nový styl učení se a naučit se techniky, díky kterým pak mohou koučování vysvětlit v praxi manažerům a kolegům ve firmě,
 • kouče,
  kteří mohou tuto metodu na sportovišti využít při prodeji svých služeb v koučinku klientům
 • profesionální trenéry a sportovce,
  kteří se přesvědčí na vlastní kůži o nových funkčních metodách práce s psychickými bariérami.

Máte-li chuť načerpat, co nejvíce praktických informací a zkušeností pro svou práci od těch nejpovolanějších, nenechte si ujít tuto premiéru hvězd v koučinku a využijte exclusivní příležitost se 40 účastníky na tomto jedinečném workshopu.

Co všechno získáte na workshopu?

 • Dialog a osobní zkušenost se zakladateli koučování.
 • Od zakladatelů základní principy The Inner Game a koučování.
 • Cvičení na definici a práci s psychickými bariérami
  (interferencemi, kritickými proměnnými).
 • Profesionální dohled otců zakladatelů.
 • Dialog po výkonu na sportovišti, kde Vám spíkři odpoví na Vaše konkrétní otázky.
 • Konkrétní výsledky, které dlouhodobé koučování ve sportu přináší.

Jako bonus je pro Vás připravena autogramiáda knih, které v ČR i SR otevřeli dveře koučování.

Timothy Gallwey:

The Inner Game
Tajemství vysoké pracovní výkonosti
The Inner Game of Golf
The Inner Game of Tennis
{mosimage} {mosimage} {mosimage}

Sir John Whitmore:

Koučování
Rozvoj osobnosti a zvyšování výkonnosti
{mosimage}

Timothy Gallwey

{mosimage}

W. Thimothy Gallwey je zakladatelem a vlastníkem společnosti The Inner Game a je považován za průkopníka v oblasti sportovního a firemního koučování. Od poloviny roku 1970 přinesl řadu nejprodávanějších knih v oblasti tenisu, golfu, lyžování, hudby a práce, které stanovily nové metodiky pro rozvoj osobní a profesní dokonalosti v různých oblastech. Za posledních dvacet let zavedl Inner Game přístup do společností, které hledali lepší způsoby, jak zvládat změny. Gallwey v současné době pracuje na své poslední knize, The Inner Game of Stress.


Sir John Whitmore

{mosimage}

Sir John Whitmore je výkonným předsedou Performance Consultants International. Je hodnocený jako Number One Business Coach podle nezávislých novin a měl největší dopad na profesi koučování ve Velké Británii. John je vynikající myslitel ve vedení a organizačních změnách. Napsal pět knih o sportu, vedení lidí a koučování. Z nichž nejznámější Coaching for Performance je přeložena do 17ti jazyků a má více než 300.000 prodaných titulů.


REGISTRACE ZDE

S ohledem na současnou ekonomickou realitu a protože chceme podpořit všechny firmy i kouče nastavili jsme pro konferenci v Praze slevy, které můžete využít. Jde o systém ve kterém můžete využít členské slevy, ale i výhodnou včasnou registraci. Cílem této péče o Vás je minimalizovat náklady a maximalizovat pro účastníka celkovou hodnotu.

Knihy v anglickém jazyce lze objednat na www.Amazon.com.

© 2005-2016 Koučink Centrum, s. r. o. všechna práva vyhrazena.

Kalendář kurzů

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

1.6.2017 Připravili jsme pro Vás ochutnávku na téma MIRKOVÝRAZY A ŘEČ TĚLA. Pro kouče, manažery a obchodníky. Navazovat bude 2 denní trénink s Ondřejem Staňkem. Těšíme se na Vás.


24.4.2017 MR. SUGATA MITRA, VÍTĚZ CENY TED 2013, V ŘÍJNU V PRAZE NA 11. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O KOUČINKU: TALENT EXPLORING - 4. - 5. 10. 2017


21.3.2017 Těšíme se na Vás v koučovací zóně při akci Equal Pay Day již tuto sobotu. Přidejte se.


10.2.2017 Kurz Akreditovaný profesionální kouč zavítá na Moravu. Otevíráme za 4 dny na Valentýna 14.2.2017a těšíme se na Vás v Brně. Pokud chcete přijít na náhled do kurzu, napište. Rádi se Vás poznáme.


07.2.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - Získali jsme záštitu Hospodářské komory České republiky a moc za ni děkujeme. Přidejte se.


27.1.2017 KC STARBUS LÉTO 2017 - nový projekt pro podporu koučování v ČR. Hledáme partnery v regionech. Přidejte se. Napište.


17.1.2017 27. 1. 2017 se uskuteční v Brně Příprava na akreditaci ICF s oblíbeným Jiřím Kunčarem, PCC. Pokud zvažujtete získání titulu v koučování, PŘIDEJTE SE. Cena pro absolventy APEKU 16.700 + DPH. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum Jiří KUnčar


6.1.2017 13. 1. 2017 začíná nejoblíbenější kurz koučinku Akreditovaný profesionální kouč. Tento kurz Vám zlepší kvalitu života. Zažijete mnoho příběhů a nejsilnější svůj osobní. Přijďte se podívat na náhled do kurzu nebo se přidejte již k 9 přihlášeným účastníkům. Těšíme se na Vás. Vaše Koučink Centrum


31.12.2016 Přejeme všem vše nejlepší do roku 2017. PF 2017


Podporujeme

International Coach Federation
International Coach Federation

Spolupracujeme s

Zabavne Uceni.cz

Nezávazná objednávka